Żaluzje plisowane

Plisy to system osłon okiennych który w odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji umożliwia zasłonięcie okien o nietypowych kształtach, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry co powoduje że plisy stają się najbardziej uniwersalną osłoną okienną.

Wszystkie nasze plisy "szyjemy na miarę", dzięki temu są zawsze idealnie dopasowane!


Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane to osłony okienne, który skutecznie przesłanią twoje mieszkanie lub biuro, przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dzięki funkcjonalności plis ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.

Żaluzcje plisowane pojawiaja się w naszych domach coraz cześciej, przede wszystkim dlatego ze jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzieki harmonijkowej tkaninie okna wygladają wyjątkowo oryginalnie. Idealnie pasują do salonów, sypialni, do kuchni, łazienek, również nadają się do okien dachowych. W zależności od potrzeb i rodzaju zastosowania plisa może być obsługiwana ręcznie lub wariantowo wyposażona w silnik elektryczny. Bogata oferta tkanin sprosta oczekiwaniom zarówno pod względem dekoracyjnym jak i zaciemniającym.

W naszej ofercie proponujemy az 13 kolorów osprzetu oraz kilkadziesiat wyjątkowych kolorów tkanin.

 

Charakterystyka:

  •  żaluzje plisowane umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna
  •  możliwość pracy we wszystkich płaszczyznach od pionu do poziomu
  •  bardzo szeroka gama tkanin
  •  13 kolorów mechanizmów w wyboru.
  •  nadaję się do nietypowych kształtów okien
  •  duża trwałość i wytrzymałość materiału
  •  możliwość zastowsowania napędu elektrycznego

Żaluzja plisowana wewnętrzna

Żaluzja plisowana wewnętrzna